Akcja „Bezpłatna pomoc lekarska”

Profilaktyka lekarska jest bardzo często zaniedbywana przez wielu z Was. Bardzo często kontakt z lekarzem następuje dopiero w momencie pojawienia się dokuczliwych objawów, co dopiero skłania nas do kontaktu ze specjalistą. W wielu takich przypadkach okazuje się, że choroba jest już w zaawansowanym stadium i wymaga poważniejszego leczenia, mowa tutaj nawet o zwykłym przeziębieniu, a także o chorobach przewlekłych, czy też nowotworach.

W wielu przypadkach, by uniknąć trudnego i wyczerpującego leczenia wystarczy podstawowa profilaktyka i regularne badania. Nawet jeżeli sam przynajmniej raz do roku kontrolujesz stan swojego zdrowia, nie zapomnij o najbliższych – przypomnij im, że warto się przebadać, a taka wizyta lekarska jest bezbolesna i darmowa. 🙂 Nie zawsze jednak chorobę udaje się wykryć na wczesnym jej etapie, bądź pojawia się ona nagle – wówczas potrzebujemy szybkiej konsultacji lekarskiej, a kolejki do specjalistów w Polsce są zazwyczaj bardzo długie.

Wychodząc na wprost potrzeb pacjentów i umożliwiając im szybką pomoc i wsparcie, wraz z naszym partnerem uruchomiliśmy specjalną grupę wsparcia na portalu Facebook: Bezpłatna pomoc lekarska. Jest to miejsce zrzeszające wielu specjalistów, a także zwykłych ludzi, którzy działając oddolnie nakierują Cię na odpowiedniego specjalistę. Podpowiedzą jak doraźnie zaradzić na dane objawy*, a także gdzie najszybciej można skontaktować się ze specjalistą.

Nasz partner oferuje również bezpośrednie i darmowe konsultacje z lekarzami w formie teleporady, bądź wizyty bezpośredniej w jednej z trzech łódzkich przychodni. W celu umówienia wizyty wystarczy skontaktować się poprzez jedną z dogodnych dla Ciebie metod:

Telefon: 42 640 65 23
Messenger: @teledr
WhatsApp: 518 844 391
Viber: 518844391

W celu umówienia wizyty / teleporady należy wybrać naszą przychodnię Teledoctor, jako przychodnię POZ. Wiąże się to ze zmianą dotychczasowej przychodni, gdyż można w danym momencie należeć tylko do jednego lekarza (NFZ).

Bezpłatna pomoc lekarska – grupa społecznościowa i wsparcie medyczne online – umożliwiające umówienie wizyty z lekarzem w formie teleporady.

W ciągu roku, od momentu założenia grupy, jej społeczność wsparła i pomogła wielu potrzebującym, którzy uśmierzyli nagłe objawy, naprowadziła na diagnozę rzadkich przypadków chorobowych, czy też skierowała do odpowiednich specjalistów.

* – wypowiedzi członków grupy nie są moderowane i nie powinny być również traktowane jako specjalistyczne diagnozy, czy też instrukcje leczenia. Każdy przypadek chorobowy należy zawsze skonsultować ze specjalistą.