Szkolenia i pokazy z pierwszej pomocy

Bezpieczne szkoły

Certyfikowane szkolenia i pokazy pierwszej pomocy w łódzkich szkołach

Wesprzyj fundację
Naszą misją jest edukować!

Obowiązkiem każdego nauczyciela jest zapewnienie uczniom bezpieczeństwa na terenie placówki edukacyjnej. Dzieci – często nieświadomie – podejmują się działań niebezpiecznych, które mogą zakończyć się niespodziewanym wypadkiem. Nauczyciel musi wiedzieć, jak zareagować w sytuacji kryzysowej. Uczniowie również powinni znać podstawowe zasady pierwszej pomocy. Czasem zdarza się, że to właśnie dziecko jest pierwszą osobą na miejscu trudnego zdarzenia.

Naszą misją jest edukowanie nauczycieli i uczniów na temat pierwszej pomocy. Prowadzimy certyfikowane kursy, wypełnione po brzegi praktyczną wiedzą przygotowującą na większość sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu.

Przeprowadziliśmy już wiele szkoleń, które spotkały się z pozytywnym odbiorem. Mówili o nas nawet w TVP Łódź!

Profilaktyka i edukacja
Opieka i wsparcie
Działalność charytatywna
Główne cele szkoleń i pokazów z pierwszej pomocy
Co wyróżnia nasze szkolenia?
Pokazujemy, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy

Szkolenia i pokazy to potężna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Szerzymy świadomość na temat zagrożeń i pierwszej pomocy

Przygotowujemy do samodzielnego udzielania pierwszej pomocy w różnych przypadkach.

Walczymy ze strachem przed udzieleniem pierwszej pomocy

Wiele osób, nie chcąc zaszkodzić poszkodowanemu, nie udziela pierwszej pomocy. Naszą misją jest wyeliminować ten strach.

O trudnych rzeczach mówimy w prosty sposób

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie cenne informacje przekazać w przystępny sposób.

Dajemy satysfakcję

Pomagając poszkodowanemu, stajesz się ważnym elementem w tzw. łańcuchu przeżycia.

Pokazujemy, że dzieci też mogą pomóc

Rola dziecka w sytuacji kryzysowej jest nieoceniona. Dzieci potrafią zachować zimną krew i szybko wykonać zadanie.

Dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy

Zyskasz komfort psychiczny i pewność siebie

Bycie świadkiem wypadku to trudne doświadczenie. Pojawiają się strach i panika. Nie wiemy, co zrobić, jak pomóc. Certyfikowane szkolenie z pierwszej pomocy przygotowuje na takie sytuacje!

Znajomość zasad pierwszej pomocy dodaje pewności siebie i zapewnia komfort psychiczny w sytuacji zagrożenia. Przeszkolona osoba jest skłonna podjąć natychmiastowe działanie, potrafi zapanować nad swoimi emocjami i dzięki temu może uratować komuś życie!

Wesprzyj nasze akcje

Każda złotówka przekłada się na konkretne działania naszej fundacji!

Szybkie płatności online obsługiwane są przez platformę Przelewy24.pl

Sprawdź pozostałe formy wsparcia fundacji

Wesprzyj fundację
Pierwsza pomoc w Łodzi

Chcemy edukować łodzian

Nagłe wypadki zdarzają się nieustannie. I chociaż na co dzień nie dopuszczamy do siebie myśli, że możemy być ich świadkiem, to warto być przygotowanym na taką ewentualność. Każdy powinien wiedzieć, jak udzielić pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Naszą misją jest szerzyć świadomość na temat zagrożeń oraz edukować w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Dzięki pomocy klubu piłkarskiego ŁKS Łódź i przychodni Kinemedica udało nam się zorganizować serię szkoleń dla mieszkańców Łodzi. Każdy uczestnik wyposażony w przydatną wiedzę otrzymał certyfikat ukończenia kursu. Nie chcemy, żeby licznik naszych działań zatrzymał się na kilku spotkaniach. Dążymy do tego, by rosnąć w siłę i edukować coraz więcej osób!

Wesprzyj naszą akcję

Przeszkolimy pracowników Twojej firmy

Czy wiesz, że w każdej firmie przynajmniej jedna osoba musi przejść szkolenie z pierwszej pomocy? Niespełnienie tego warunku wiąże się z koniecznością zapłacenia grzywny wynoszącej nawet 30 tys. zł! Naszą propozycją są certyfikowane szkolenia dla firm, które podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników i przygotowują ich na trudne sytuacje. Pragniemy, by na liście naszych szkoleń pojawiało się coraz więcej szkół! Decydując się na szkolenie w swojej firmie, nie tylko inwestujesz w swoich pracowników, ale także dokładasz cegiełkę do edukacji najmłodszych mieszkańców Łodzi!

Szkolenie z pierwszej pomocy Fundacji Kocham Życie to potężna porcja wiedzy podana w przystępny sposób, ćwiczenia praktyczne, świetna atmosfera i wspaniałe doświadczenie! Nie bądź bierny! Możesz uratować komuś życie!