O fundacji

Fundacja Kocham Życie

Działamy w celu podniesienia świadomości społecznej odnośnie chorób nowotworowych, a także wsparcia dobrostanu psychicznego osób chorych na raka i ich najbliższych. Organizujemy i prowadzimy kursy i seminaria skupione wokół takich tematów jak: samobadanie, przejście przez okres leczenia onkologicznego, funkcjonowanie po chorobie.

Wesprzyj fundację
Razem możemy zrobić więcej
01.Profilaktyka zdrowotna

Najważniejszym w walce z nowotworem jest szybka reakcja i wykrycie choroby we wczesnym etapie. Dlatego też promujemy regularne badania profilaktyczne.

02.Edukacja i uświadamianie

Nie musisz być ekspertem, by wspierać najbliższych i edukować ich odnośnie zagrożeń związanych z chorobą nowotworową. Sprawdź nasze artykuły edukacyjne.

03.Wspólne działanie

Każda nasza akcja potrzebuje wsparcia, a tylko skuteczne działanie i rozgłos przyniosą efekty. Pomogliśmy już niejednej osobie w walce z chorobą i chcemy działać szerzej!

04.Akcje zewnętrzne

Nie skupiamy się tylko na naszych podopiecznych, prowadzimy również akcje, które wspierają funkcjonowanie innych fundacji, ośrodków i osób indywidualnych.

Film dokumentalny o chorobie nowotworowej, walce o zdrowie i życie

„Ten film powstał z miłości do kobiet i pragnienia ukazania życia a nie śmierci. Bohaterkę dokumentu, Marzenkę wypatrzyłem na antenie łódzkiej telewizji w jednym z wywiadów i od razu wiedziałem, że o jej historii chcę opowiedzieć. Myślę, że film może wnieść dużo ciepła i nadziei oraz być przykładem miłości w dobrym i złym . A dedykuję go wszystkim kobietom dotkniętym tą straszną chorobą…”

Zbigniew Gajzler

reżyser filmu „Kocham życie”