Zbiórka na fantom do nauki samobadania piersi

Fantom do nauki samobadania piersi

Codziennie 50 Polek otrzymuje wstrząsającą diagnozę – rak piersi. Każdego dnia z jego powodu umiera w Polsce 15 kobiet. Naszych koleżanek, mam, sióstr… Nie możemy się z tym pogodzić, bo raka piersi można pokonać a przede wszystkim – zapobiegać. I to jest naszą misją.

01

Dlaczego zbieramy na fantom?

Rak może występować w każdym wieku I choć najwięcej zachorowań jest wśród pań powyżej 50 roku życia, u kobiet młodszych (20 I 30-letnich) również może wystąpić.

Co robić, aby skutecznie walczyć z rakiem piersi? Przede wszystkim zapobiegać. Wystarczy co miesiąc badać piersi samodzielnie oraz regularnie kontrolować stan swojego zdrowia wykonując USG piersi oraz mammografię.

Tylko wcześnie wykrytego raka można wyleczyć. Dzięki fantomowi chcemy uczyć kobiety, jak wykrywać niepokojące zmiany w piersiach oraz edukować młode kobiety w szkołach, aby mogły jak najwcześniej rozpocząć samokontolę z pełną świadomością.

Pomóż nam ratować życie kobiet. Jeśli chociaż jedna z nich dzięki temu wyleczy raka – już będzie warto.

02

Przekaż datek

Każda złotówka przekazana na naszą zbiórkę przybliży nas do zakupu fantoma, a co za tym idzie zintensyfikowania naszych działań w kierunku kształcenia samoświadomości kobiet odnośnie samokontroli piersi.

Przejdź do zbiórki