Bieg na Ekstraklasę – zbieramy na rehabilitację dla Kubusia

Trzech niezwykle odważnych kibiców ŁKS Łódź podejmuje się wyzwania, które porusza serca wszystkich miłośników sportu i charytatywności. Przebiegną oni trasę spod stadionu ŁKS Łódź aż do Warszawy, aby dotrzeć na pierwszy mecz swojej ukochanej drużyny z Legią Warszawa w Ekstraklasie w sezonie 2023/2024. Ale to nie jest zwykły bieg – cała ta niesamowita akcja ma na celu nagłośnienie zbiórki pieniędzy na rehabilitację dla Kubusia, jednego z podopiecznych Łódzkiej Fundacji Kocham Życie.

Start biegu został zaplanowany na czwartek, 20 lipca 2023 roku o godzinie 19:08. Biegacze wystartują spod stadionu ŁKS-u Łódź im. Władysława Króla. Przed biegaczami stoi trasa licząca około 140 kilometrów. Planowo dotrą oni pod stadion warszawskiej Legii w piątek, tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego.


To niezwykłe wyzwanie sportowe staje się siłą napędową dla pomocy Kubusiowi, który zmagając się z wieloma trudnościami zdrowotnymi potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji. Kubuś jest jednym z podopiecznych Łódzkiej Fundacji Kocham Życie, która niezmiennie działa na rzecz dzieci i ich rodzin, zapewniając wsparcie i niezbędne środki do walki z chorobą.
Trzech biegaczy, pełnych determinacji i oddania dla wspólnego celu, podejmuje się nie tylko wyzwania sportowego, ale również misji zwrócenia uwagi na Kubusia i potrzebę zebrania środków na jego rehabilitację. Przebiegnięcie tak długiej trasy wymaga nie tylko siły fizycznej, ale także ogromnej determinacji i silnej woli. Ci niezwykli kibice dadzą z siebie wszystko, aby przyciągnąć uwagę i zmobilizować społeczność do wsparcia Kubusia w jego walce.


Każda zebrana złotówka, każde wsparcie finansowe przyczyni się do zapewnienia Kubusiowi niezbędnej rehabilitacji, która pomoże mu w codziennych zmaganiach i dążeniu do poprawy stanu zdrowia.

Lekarze.org - wyszukiwarka bezpłatnych lekarzy specjalistów NFZ
Strategicznym Partnerem akcji „Bieg na Ekstraklasę” jest platforma Lekarze.org – Wyszukiwarka bezpłatnych wizyt u lekarzy specjalistów.


Akcja charytatywna Bieg na Ekstraklasę staje się okazją, aby połączyć sport, pasję i chęć pomocy. To możliwość dla wszystkich, którzy kochają piłkę nożną i pragną czynnie uczestniczyć w pomaganiu innym. Wszyscy możemy włączyć się w tę niesamowitą inicjatywę poprzez wsparcie finansowe, udostępnienie informacji o biegu oraz udział w aktywnościach towarzyszących, o których przeczytacie na utworzonym przez Nas wydarzeniu na portalu Facebook. Dołącz do wydarzenia!


Przyłącz się do naszej akcji, bądź częścią tej inspirującej historii! Wspólnymi siłami możemy uczynić rzeczy niemożliwe i przyczynić się do zmiany życia Kubusia. Każdy krok, każde wsparcie, każda złotówka ma ogromne znaczenie. Dajmy Kubusiowi nadzieję na lepszą przyszłość!